Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Izvēlētā autostāvvieta:

Salnas iela 34/36

Adrese: Salnas iela 34/36, Riga

Autostāvvietas izmantošanas laiku varat izvēlēties pats.

Maksas autostāvvieta Salnas iela 34/36, Rīgā.

Autostāvvietu iespējams izmantot visiem apkārtējo namu iedzīvotājiem ērti par samērīgu samaksu novietojot automašīnu. Autostāvvietas abonementus iespējams iegādāties tiešsaistē www.eParking.lv , izvēloties stāvvietu Salnas iela 34/36.

1 mēn. - 45.00 EUR

 

Kā darbojas autostāvvieta?

Iegādājoties abonementu, Jums tiks piešķirta elektroniskā autostāvvietas atļauja. Nav nepieciešamas īpašas atļaujas novietošanai aiz auto vējstikla, un automašīnu drīkst likt jebkurā brīvā vietā autostāvvietas robežās. Un Cityparks parūpēsies, lai vieta būtu.

 

Kāpēc šeit ir maksas autostāvvieta?

Autostāvvieta atrodas privātā teritorijā (privātīpašumā). Lai nodrošinātu sava īpašuma lietošanu atbilstoši savām interesēm, katram zemes īpašniekam ir tiesības noteikt kārtību kurš un kā var lietot viņa īpašumu. Šajā gadījumā autostāvvietā privātīpašumā automašīnas atļauts novietot tikai par maksu.

 

Vai autostāvvieta tiks uzraudzīta?

Autostāvvietu paredzēts uzraudzīt ar regulāru Cityparks kontrolieru apmeklējumiem. 

 

Kur iegādāties Cityparks abonementus?

Turpmāk autostāvvietas abonementus lūdzam iegādāties ar bankas pārskaitījumu interneta vietnē www.eparking.lv, izvēloties autostāvvietu Salnas 34/36. Lūdzam sekot līdzi abonementa beigu termiņam. Abonementa termiņu iespējams pagarināt arī pirms termiņa beigu iestāšanās. 

 

Paldies, ka novietojat savu automašīnu Cityparks stāvvietā!