Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Izvēlētā autostāvvieta:

TC Gaiļezers

Adrese: Gaiļezera iela 8, Riga

Autostāvvietas izmantošanas laiku varat izvēlēties pats.

Autostāvvieta T/C GAIĻEZERS apmeklētājiem.

Tirdzniecības centra darba laikā apmeklētājiem pieejams autostāvvietas bezmaksas izmantošanas laiks, kur veikala darba laikā autostāvvieta ir bezmaksas. Ārpus veikala darba laika automašīnu iespējams atstāt tikai iegādājoties nakts abonementu.

Autostāvvietā pieejamas invalīdu vietas. Invalīdu vietas drīkst izmantot tikai ar CSDD izsniegtu invalīdu stāvvietu izmantošanas karti!

Autostāvvietā pieejami ierobežota skaita nakts abonementi 35.00 EUR. 

Nakts abonementu iespējams iegādāties www.eparking.lv vai izmantojot Autlo aplikāciju, izvēloties tarifu zonu GI.

 

Iespējams iegādāties diennakts biļeti

Visa diena no 00:00 - 24:00 - 4.00 EUR

 

Paldies, ka izvēlaties Cityparks autostāvvietas!

Ērti lietojama autostāvvieta TC Penta apmeklētājiem.

 

Veikalu apmeklētājiem pieejams autostāvvietas bezmaksas laiks, kur 1h ir bezmaksas, norādot apstāšānās laiku autsoatāvvietas pulkstenī vai skaidri salasāmā rokrakstā uzrakstot uz papīra lapas, novietojot to uz automašīnas paneļa labi saskatāmā vietā.

 

Autostāvvietu iespējams izmantot gan apkārtējo biroju un veikalu darbiniekiem, to apneklētājiem, kā arī apkārtējo namu iedzīvotājiem un to viesiem, ērti, par samērīgu samaksu novietojot automašīnu.

 

Iespējams iegādāties stundas biļetes* un diennakts mēneša abonementus**.

 

1h - 1 EUR

 

1 mēn. - 40 EUR

 

*autostāvvietas izmantošanas biļetes iespējams iegādāties izmantojot Mobilly aplikāciju, izvēloties tarifu zonu GI vai interneta vietnē www.eparking.lv, izvēloties autostāvvietu TC Penta.

 

**iegādājoties diennakts mēneša abonementu, automašīnu drīkst novietot, tikai autostāvvietas daļā pretī ēkām Hipokrāta iela 9 un 11, un Gaiļezera iela 4