Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.

Izvēlētā autostāvvieta:

A. Deglava 164b

Adrese: Augusta Deglava 164b, Riga

Autostāvvietas izmantošanas laiku varat izvēlēties pats.

Maksas autostāvvieta Augusta Deglava ielā 164b

Autostāvvietu iespējams izmantot visiem apkārtējo namu iedzīvotājiem un to viesiem, ērti par samērīgu samaksu novietojot automašīnu. 

Iespējams iegādāties stundas un dienas biļetes*, kā arī mēneša abonementus:

1 h – 2.00 EUR

24 h - 8.00 EUR

1 mēn. - 60.00 EUR

* autostāvvietas izmantošanas biļetes iespējams iegādāties izmantojot Mobilly vai Autlo aplikāciju, lietojot zonas kodu AG

 

Kā darbojas autostāvvieta?

Iegādājoties abonementu, Jums tiks piešķirta elektroniskā autostāvvietas atļauja. Nav nepieciešamas īpašas atļaujas novietošanai aiz auto vējstikla, un automašīnu drīkst likt jebkurā brīvā vietā. Un Cityparks parūpēsies, lai vieta būtu.

 

Vai autostāvvieta tiks uzraudzīta?

Automašīnu drošībai autostāvvieta tiks aprīkota ar pastāvīgu videonovērošanu un papildu apgaismojumu.

 

Man jau ir abonements!

Ja tomēr Jums vēl ir spēkā autostāvvietas abonements, tad lūdzam vērsties pie iepriekšējā pakalpojuma sniedzēja, kurš jau laikus bija informēts par stāvvietas apsaimniekotajā maiņu. Iepriekš iegādātie abonementi vairs nav derīgi.

 

Kur iegādāties Cityparks abonementus?

Turpmāk autostāvvietas abonementus lūdzam iegādāties ar bankas pārskaitījumu interneta vietnē www.eparking.lv, izvēloties autostāvvietu Augusta Deglava 164b.

 

Kā samaksāt par īstermiņa stāvvietu?

Lai iegādātos īstermiņa autostāvvietas atļauju, lūdzam izmantot mobilo aplikāciju Mobilly vai Autlo, izvēloties zonu AG. Ja Jums nav Mobilly aplikācijas, lūdzam zvanīt pa tālruni 1859 un Mobilly zvanu centrā pastāstīs par iespējām samaksāt par stāvvietu, izmantojot SMS vai pievienojot maksu mobilā operatora rēķinam.

 

Paldies, ka novietojat savu automašīnu Cityparks stāvvietā!