Izvēlētā autostāvvieta:

TC Penta

Adrese: Gaiļezera iela 8, Riga

Autostāvvietu pie tirdzniecības centra Penta atrodas rekonstrukcijā un pašlaik apmeklētājiem nav pieejama. Tiklīdz būs zināms, tad šeit tiks publicēts tirdzniecības centra pēcrekonstrukcijas atvēršanas laiks! Jau iepriekš paldies par sapratni!

Gaiļezera iela 8

 

Ērti lietojama autostāvvieta TC Penta apmeklētājiem.

 

Veikalu apmeklētājiem pieejams autostāvvietas bezmaksas laiks, kur 1h ir bezmaksas, norādot apstāšānās laiku autsoatāvvietas pulkstenī vai skaidri salasāmā rokrakstā uzrakstot uz papīra lapas, novietojot to uz automašīnas paneļa labi saskatāmā vietā.

 

Autostāvvietu iespējams izmantot gan apkārtējo biroju un veikalu darbiniekiem, to apneklētājiem, kā arī apkārtējo namu iedzīvotājiem un to viesiem, ērti, par samērīgu samaksu novietojot automašīnu.

 

Iespējams iegādāties stundas biļetes* un diennakts mēneša abonementus**.

 

1h - 1 EUR

 

1 mēn. - 40 EUR

 

*autostāvvietas izmantošanas biļetes iespējams iegādāties izmantojot Mobilly aplikāciju, izvēloties tarifu zonu GI vai interneta vietnē www.eparking.lv, izvēloties autostāvvietu TC Penta.

 

**iegādājoties diennakts mēneša abonementu, automašīnu drīkst novietot, tikai autostāvvietas daļā pretī ēkām Hipokrāta iela 9 un 11, un Gaiļezera iela 4